• Rental conditions

    If you need to rent a car, we encourage you to take advantage with our offer.

  • Pricing

    Vehicle hire pricing. Prices may be subject to negotiation for long-term lease.              

  • Fleet

    At Kolor Auto we offer a wide range of vehicles, from city cars to luxury vehicles and minibuses.

Wypożyczalnia samochodów

Potrzebujesz samochodu, ale nie chcesz inwestować w kupno własnego auta? Wolisz, aby ktoś inny zajął się obowiązkami związanymi z utrzymaniem pojazdu, a Ty chcesz skupić się wyłącznie na jeździe? Kolor Auto ma dla Ciebie komfortową i niezwykle korzystną propozycję, jaką jest wynajem samochodu w naszej wypożyczalni. Posiadamy swoje oddziały z wielu miastach w całej Polsce, oferując krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem samochodu dla klientów indywidualnych i firm.

Wynajem aut – jak to działa?

Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto działa na ogólnopolskim rynku od lat, oferując swoim klientom nowoczesne, komfortowo wyposażone auta miejskie, luksusowe limuzyny, pojemne suv-y, a także praktyczne i funkcjonalne samochody dostawcze. Nasza oferta w zakresie krótko- oraz długoterminowego wynajmu aut stanowi atrakcyjną alternatywę dla każdego, kto chce korzystać z komfortu, jaki daje własny samochód, bez konieczności brania na siebie obowiązków związanych z ubezpieczeniem, przeglądami, serwisem czy wymianą opon. Wszystkim tym zajmujemy się my – Ty otrzymujesz od nas auto z pełnym bakiem paliwa, gotowe do natychmiastowej jazdy!

Oddziały

Posiadamy oddziały na terenie całej zachodniej Polski. Nieważne, czy mieszkasz we Wrocławiu. Zielonej Górze, Szczecinie czy Głogowie – wszędzie możemy zaoferować Ci komfortowe samochody w pełni odpowiadające Twoim wymaganiom, dostępne od ręki. Sprawdź pełną listę naszych oddziałów:

i wybierz ten najbliższy Twojej lokalizacji!

Flota

Kolor Auto oferuje wyłącznie nowe, komfortowe i bogato wyposażone auta dostępne na wynajem krótko- i długoterminowy. Nasza flota została skomponowana tak, aby w pełni odpowiedzieć na Twoje indywidualne oczekiwania – bez względu na to, czy potrzebujesz miejskiego kompaktu, biznesowej limuzyny czy rodzinnego suv-a, u nas znajdziesz auto idealne dla siebie.

Samochód zastępczy

Kolor Auto umożliwia również wynajem samochodu zastępczego opłacanego z polisy OC sprawcy wypadku lub kolizji drogowej. Gwarantujemy minimum formalności i brak ukrytych kosztów – z nami szybko zyskasz auto zastępcze na czas naprawy Twojego pojazdu, abyś nie musiał rezygnować ze swoich planów!

Interesuje Cię wynajem samochodu na atrakcyjnych warunkach? Chcesz cieszyć się komfortem, jaki gwarantuje wynajem samochodu? Sprawdź dostępność wybranego modelu w jednym z naszych oddziałów i zarezerwuj auto już dziś!