Blog

You are here

Zwrot wypożyczonego auta – jak to zrobić?

Wypożyczalnia aut

Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim – to świetna opcja dla osób, które potrzebują pojazdów w określonych okolicznościach i niekoniecznie będą korzystały z nich na co dzień. Z drugiej strony wiąże się to z licznymi oszczędnościami na wydatkach ponoszonych przez właścicieli aut. Przychodzi jednak moment, gdy umowa się kończy, a samochód musi w końcu wrócić do wypożyczalni.

Czy da się wynająć samochód bez karty kredytowej?

Wypożyczalnia aut

Transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty kredytowej cieszą się obecnie wielką popularnością. Przyłożenie jej do terminala umożliwia dokonanie szybkiej płatności, ale nie wszyscy są zwolennikami takiego rozwiązania. Z tego względu zadbaliśmy o to, by nasza wypożyczalnia Kolor Auto oferowała również inne formy uiszczania opłaty za wynajem busów i samochodów osobowych we Wrocławiu.

Czy wynajem samochodu na lotnisku się opłaca?

wynajem samochodów Wrocław

Pierwsze chwile na lotnisku są zazwyczaj bardzo stresujące. Z tyłu głowy masz bowiem kwestie takie jak sprawne odebranie bagażu, zorganizowanie noclegu czy szybkie dotarcie w miejsce, do którego się wybierasz. Część z tych problemów da się łatwo rozwiązać, ułatwiając sobie poruszanie się po mieście poprzez wynajem samochodu na lotnisku. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, dlaczego to się naprawdę opłaca!

Automat czy manual?

wynajem samochodów Wrocław

Planujesz skorzystać z wypożyczalni aut i nie wiesz, na jaką skrzynię biegów się zdecydować? Zarówno wersja manualna, jak i automatyczna ma swoich zwolenników. Wybór zależy od kilku czynników, w tym głównie preferencji użytkownika, ale też tego, czy szukasz samochodu do jazdy po mieście, czy np. busa do przewiezienia rzeczy.

Wypadek, kolizja – auto zastępcze

wynajem samochodów Wrocław

Jesteś ofiarą kolizji drogowej? Sprawdź, jak wypożyczyć auto zastępcze! Podpowiadamy, jakich dokumentów może wymagać wypożyczalnia samochodów. Dowiedz się, jak sprawnie zorganizować wynajem busów i pojazdów osobowych z OC sprawcy wypadku. Z takiej możliwości korzystają mieszkańcy Szczecina, Wrocławia i wielu innych miast w całej Polsce.

Pages