Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Lubin

W poszukiwaniu pojazdu w dobrej cenie, a jednocześnie będącego w doskonałym stanie technicznym warto udać się do miejsca sprawdzonego przez setki klientów. Właśnie do takich należy rent a car Kolor Auto w Lubinie. To w tej wypożyczalni samochodów możliwy jest wynajem aut najróżniejszych marek w cenie, jaka potrafi pozytywnie zaskoczyć każdego. Proponujemy pojazdy w wielu różnych kategoriach, dzięki czemu nasi klienci są w stanie dobrać model, jaki odpowie na ich specyficzne potrzeby oraz wymagania.

Jest kilka cech, które wyróżniają nas spośród wielu innych podobnych firm. Przede wszystkim można wymienić tutaj:

  • pełen profesjonalizm pracowników – każda z osób zatrudnionych w rent a car w Lubinie ma niezbędne doświadczenie oraz jest przeszkolona z zakresu naszej oferty, a także współpracy z klientem na każdym etapie wynajmu samochodu;
  • niskie ceny – dbamy o to, aby nasza wypożyczalnia aut oferowała klientom wyłącznie konkurencyjne, niewysokie stawki;
  • sprawdzone pojazdy – proponujemy samochody wyłącznie cenionych, znanych marek, takich jak Ford, Nissan, Opel, Hyundai, Kia czy Fiat;
  • doskonały stan techniczny aut – oferujemy wyłącznie odpowiedzialny wynajem samochodów, dlatego też każdy z modeli w naszej flocie jest dokładnie sprawdzony pod względem technicznym, a w efekcie całkowicie bezpieczny dla pasażerów oraz kierowcy;
  • wiele różnych kategorii pojazdów – nasza wypożyczalnia samochodów w Lubinie posiada dużą liczbę różnych aut w rozmaitych kategoriach cenowych tak, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

Te oraz wiele innych cech wyróżniają rent a car Kolor Auto, dzięki czemu jesteśmy firmą pod każdym względem zaufaną. Każdego dnia staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów z Lubina oraz wielu innych miast na terenie kraju.

Staramy się dostarczać naszym klientom właśnie tego, czego potrzebują. Dlatego też w naszej flocie dostępne są samochody idealnie nadające się zarówno na dłuższe, wielotygodniowe wyjazdy, również po gorszej jakości nawierzchniach, jak i krótsze wycieczki czy też do jazdy po mieście. Pracownicy rent a car w Lubinie postarają się znaleźć pojazd, jaki odpowie na Twoje potrzeby pod każdym względem. Co warto zaznaczyć, proponujemy wynajem aut zarówno długoterminowy, jak i krótkoterminowy, nawet jednodniowy. Dodatkowo im dłuższe wypożyczenie, tym mniejsza jest stawka dzienna. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa.

Rent a car w Lubinie wspomaga również klientów w przypadku poszukiwania pojazdu zastępczego po kolizji. Na naszej stronie internetowej dostępny jest bardzo prosty i przejrzysty formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możliwe będzie jak najszybsze uzyskanie nowego pojazdu w ramach ubezpieczenia sprawcy wypadku lub własnego Assistance. Wiemy, jak ważne jest uzyskanie nowego auta w możliwie krótkim czasie, dlatego też pracownicy wypożyczalni samochodów w Lubinie kontaktują się w możliwie krótkim czasie po wypełnieniu formularza.

Wynajmij auto w Lubinie

Chcesz wypożyczyć auto w Lubinie? Oto nasze bestesellery

( 52 opinii )
4.4/5
Kia Ceed
( 30 opinii)
5/5
Kia Sportage
( 88 opinii )
4.6/5
Citroen Jumper

ul. Aleksandra Fredry 4

Wynajem Samochodów Lubin
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 8 ocen

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni