Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Świdnica

Jeśli mieszkasz w Świdnicy, pracujesz tutaj lub przyjechałeś do miasta na kilka dni i cenisz sobie niezależność, skorzystaj z oferty wynajmu samochodów w wypożyczalni Kolor Auto. Oferujemy nowoczesne, komfortowe samochody na dowolny okres wynajmu w najniższych cenach w regionie. Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj samochód już dziś!

Nie musisz wydawać kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych na używane lub nowe auto, którego używać będziesz wyłącznie sporadycznie. Kolor Auto daje Ci nielimitowany dostęp do nowoczesnych samochodów na wynajem, z gwarancją niskiej raty. Tylko od Ciebie zależy, na jak długo chcesz wynająć samochód i jaka forma użytkowania będzie dla Ciebie najwygodniejsza. My ze swej strony gwarantujemy Ci wybrane auto z pełnym bakiem paliwa, komfortowym wyposażeniem i pakietem niezbędnych ubezpieczeń. Zajmujemy się również całą resztą obowiązków eksploatacyjnych: wymianą płynów, zmianą opon, ubezpieczaniem, przeglądem technicznym oraz pozostałymi rzeczami, których na pewno nie chcesz mieć na głowie, decydując się na wynajem auta w naszej firmie.

Podobnie jak w innych dolnosaskich miastach, również w Świdnicy w ostatnich latach zauważalny jest wzrost popularności usług typu rent-a-car. Auta na wynajem oferują tutaj zarówno wiodące, jak i mniej znane firmy, jednak spośród wszystkich wypożyczalni, to właśnie Kolor Auto oferuje najlepsze samochody w najkorzystniejszych cenach. Jednak to niejedyny powód, dla którego jesteśmy cenieni przez wynajmujących. Kolor Auto oferuje:

  • najkorzystniejsze raty za wynajem aut,
  • największą flotę samochodów do wyboru,
  • najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe auta,
  • najmniej formalności,
  • najwięcej satysfakcji dla klienta!

 

Wynajem aut

Oprócz korzystnych warunków wynajmu oraz bogatego wyboru dostępnych pojazdów, za cel postawiliśmy sobie zapewnienie usługi w pełni dopasowanej do potrzeb klientów. Dzięki temu nasza wypożyczalnia oferuje Ci szerokie opcje wyposażenia dodatkowego, dopasowane do Twojego stylu życia i preferowanego rodzaju aktywności. Potrzebujesz fotelika dziecięcego, nawigacji GPS czy innych praktycznych elementów wyposażenia pojazdu? Dla nas to nie problem! Dostarczymy Ci auto wyposażone tak, jak chcesz!

Miałeś wypadek lub Twoje auto uczestniczyło w kolizji na terenie Świdnicy bądź okolic? Możesz liczyć na samochód zastępczy – szybko i bez zbędnych formalności. Skontaktuj się z nami i zgłoś wypadek, a my zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi, dostarczając Ci auto zastępcze z OC sprawcy na czas naprawy Twojego samochodu.

Interesuje Cię wynajem aut w Świdnicy? Kolor Auto to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Sprawdź naszą ofertę i zobacz dostępne auta na terenie Świdnicy. Zarezerwuj samochód i ciesz się niezależnością, jaką daje wynajem samochodu na dowolny okres!

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Świdnicy.

ul. Miłochów 19c

Wynajem Samochodów
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni