Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Podróż służbowa – dlaczego warto wybrać samochód z wypożyczalni?

Spis treści

Rozwój gospodarczy i ekspansja biznesowa sprawiają, że pracownicy muszą przemieszczać się pomiędzy różnymi miejscami w kraju i poza jego granicami. Dlatego przedsiębiorstwa, zamiast inwestować duże pieniądze we własną flotę pojazdów, coraz częściej decydują się na wynajem samochodów we Wrocławiu czy Szczecinie. To rozwiązanie ma wiele zalet i można je dostosować do potrzeb zleceniodawcy, dzięki czemu podróż służbowa jest udana. Zwykle do wyboru są maszyny osobowe, dostawcze czy busy. Dlaczego warto postawić na auto z wypożyczalni? Dowiesz się tego z naszego artykułu, więc koniecznie przeczytaj go do końca!

Wygodne rozwiązanie dla firmy i pracownika 

Do transportu na długich trasach powszechnie wykorzystuje się pociągi, a także samoloty. Jednak prawdziwą wygodę i elastyczność zapewnia tylko oferta wypożyczalni aut, w tym dostawczych. Pracownik wyposażony w pojazd może w krótkim czasie odwiedzić wybrane lokalizacje. Nie musi przy tym uwzględniać rozkładów jazdy komunikacji miejskiej albo tracić pieniędzy na transport taksówką z dworca czy lotniska. Wynajem samochodów bądź busów ułatwia przemieszczanie się po dużym lub małym mieście oraz przejazdy pomiędzy miejscowościami. Ma to duże znaczenie, gdy miejsce spotkania jest oddalone od bazy noclegowej. Co więcej, osoby w delegacji mogą wykorzystać zaoszczędzony w ten sposób czas na samorozwój lub zacieśnienie kontaktów z ważnymi klientami.

Samochód zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz

Nie ulega wątpliwości, że utrzymywanie własnej floty pojazdów wiąże się ze sporymi wydatkami. Należy przecież zadbać o przeglądy techniczne, serwisowanie oraz ubezpieczenia. Dlatego lepiej sprawdzić propozycję, jaką przygotowała wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych z oddziałami we Wrocławiu i Szczecinie. Szczególnie wtedy, jeśli firma nie potrzebuje pojazdu na co dzień. W takim przypadku wynajem aut lub busów stanowi świetne rozwiązanie. Potrzebne maszyny można zamówić błyskawicznie, nie martwiąc się o formalności i ich stan techniczny. W zależności od wymagań do wyboru jest zwykle wypożyczenie na okres krótko-, średnio- lub długoterminowy.

Wiele dostępnych pojazdów w Szczecinie i Wrocławiu

Dobre i nowoczesne wypożyczalnie dysponują wieloma autami. Dzięki temu każda firma czy osoba fizyczna może dobrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb i uwarunkowań takich jak:

  • długość wyjazdu i odległość do pokonania, 
  • umiejętności kierowcy, 
  • liczba osób do przewiezienia, 
  • zakładany budżet oraz wizerunek firmy. 

Zwykle możliwy jest wynajem samochodów osobowych, dostawczych czy busów. Wtedy poszczególne modele należą do różnych segmentów, np. pojazdów miejskich, rodzinnych lub crossoverów. Niewątpliwe dobre auto robi pozytywne wrażenie na partnerach biznesowych, a także odbiorcach towarów i usług. Pozwoli też podkreślić profesjonalizm firmy, co daje szansę na zwiększenie dochodów.

Auta z wypożyczalni – wygodne i bezpieczne

W czasie krótkich lub długich podróży ważny aspekt stanowi bezpieczeństwo. Jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów lub busów, będziesz mieć pewność, że maszyny są w nienagannym stanie technicznym. Nasza wypożyczania aut z Wrocławia i Szczecina dba o częste przeglądy i ewentualne naprawy i wymiany części. Trzeba podkreślić, że proponowane pojazdy są nowoczesne, więc mają liczne udogodnienia. W skład typowego wyposażenia wchodzą: poduszki powietrzne, klimatyzacja zapewniająca idealną temperaturę niezależnie od pory roku, a także wygodne fotele czy radio CD. W efekcie nawet długi wyjazd służbowy jest komfortowy dla kierowcy i pasażerów.

Wypożyczanie samochodów – bez zbędnych formalności

Wiele osób myśli, że wynajem samochodów dostawczych czy osobowych wiąże się z licznymi formalnościami. Na szczęście jest zupełnie odwrotnie! Nasza wypożyczalnia aut stara się jak najbardziej skracać czas transakcji. Między podmiotami podpisywana jest umowa najmu oraz protokół odbioru maszyny. W dokumentach znajdują się najważniejsze dane, określa się też czas oraz warunki współpracy. Warto wiedzieć, że w razie potrzeby okres używania pojazdu można przedłużyć – najczęściej wystarczy to tylko zgłosić.

Samochody dostawcze i busy


Korzystną opcją dla przedsiębiorstw z niektórych branż jest wynajem aut dostawczych czy busów. Takie pojazdy dają możliwość przewożenia nie tylko osób, ale też dużej ilości towarów. Z propozycji wypożyczalni samochodów mogą skorzystać. m.in. firmy budowlane, sklepy i inne podmioty transportujące pokaźne ładunki. Rzecz jasna ładowne maszyny mają podobne zalety jak te mniejsze, co oznacza, że są nowoczesne i w pełni sprawne. Ich użytkownik może z powodzeniem dojechać na miejsce w komfortowych warunkach.

Korzystne ceny wynajmu aut

Jak wcześniej wspomniano, wynajem samochodów osobowych, dostawczych lub busów na podróż służbową, jest bardzo korzystny cenowo. Dzięki temu zoptymalizujesz wydatki firmowe. Końcowe koszty skorzystania z propozycji wypożyczalni aut zależą od kilku czynników. Spore znaczenie ma oczywiście wybrany model pojazdu. Rolę odgrywa też czas, na jaki chce się wziąć maszynę – im dłuższy, tym mniej trzeba zapłacić za dobę. Na rachunek wpływa również fakt, czy Klient wybrał ofertę z limitem kilometrów, czy bez niego. 

Obszar działania firm wynajmujących samochody

W czasie szukania wypożyczalni samochodów warto sprawdzić, jaki obszar obsługuje dana firma. Niekiedy to teren kilku województw Polski. Ważne, aby możliwe było skorzystanie z popularnych arterii komunikacyjnych prowadzących do istotnych ośrodków miejskich. Zwykle przedsiębiorstwa proponujące wynajem busów czy aut dostawczych mają swoje siedziby w dużych miastach przy głównych punktach lokalizacyjnych, więc biorąc pojazd np. z Wrocławia, można go oddać w filii w Szczecinie.

Wybierz sprawdzoną wypożyczalnię samochodów we Wrocławiu lub Szczecinie 

Jeśli planujesz krótką lub długą podróż służbową, wynajem samochodów osobowych bądź busów jest doskonałym wyborem. Nowoczesne przedsiębiorstwa bardzo chętnie sięgają po to rozwiązanie, ponieważ ma ono mnóstwo zalet. Szczególnie warto zaufać sprawdzonej firmie takiej jak Kolor Auto. Nasza wypożyczalnia aut ma oddziały we Wrocławiu, Szczecinie i innych miastach zachodniej Polski. Zapewniamy profesjonalną obsługę, duży wybór pojazdów i konkurencyjne ceny. Sprawdź!

Inne posty

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni