Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wybierz odział

Kolor Auto umożliwia wynajem samochodów w poniższych oddziałach na terenie naszego kraju. Wybierz ten, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.

Wynajem krótkoterminowy

Prowadzimy wypożyczalnię, która udostępnia różnego rodzaju pojazdy dostawcze oraz osobowe, w tym także przestronne i rodzinne SUV-y. Oferujemy najmem krótkoterminowy, który obejmuje wypożyczenie wszystkich rodzajów aut oraz busów do miesiąca. Jeśli zatem chcesz pojechać w podróż służbową lub na wakacje bezpiecznym samochodem, ta oferta jest dla Ciebie. Wszystkie, niezbędne formalności załatwiamy „od ręki” w każdym z naszych oddziałów.

Wynajem długoterminowy

Gdy interesuje Cię wynajem na dłuższy okres, prowadzimy także dzierżawę długoterminową, obejmującą półroczny, a nawet roczny abonament na dowolny pojazd z naszej oferty, zarówno osobowy, jak i dostawczy. Prowadzimy także wynajem busów przewozowych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby komfortowo podróżować własnym samochodem, jednak nie chcą lub w danym momencie nie mogą zakupić go na własność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi usługami, jakie znajdują się w oddziałach firmy zlokalizowanych w całej Zachodniej Polsce.

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni