Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Stargard

Ponad 11 lat doświadczenia, flota licząca 200 samochodów które spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa i ekologii, a do tego najlepsze ceny w regionie – wypożyczalnia aut ze Stargardu zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Możesz u nas wynająć pojazd w dogodnym dla siebie terminie. Proponujemy umowy krótko- i długoterminowe, które dedykujemy zarówno Klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb. Już teraz sprawdź cennik usług na naszej stronie i skorzystaj z formularza, aby dokonać rezerwacji.

Nie ma znaczenia, czy chcesz podróżować autem w celach biznesowych, jedziesz na weekend za miasto czy masz do przewiezienia większy ładunek. W rozbudowanej flocie na pewno znajdziesz samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Proponujemy pojazdy:

  • osobowe z segmentu B i C, w tym małolitrażowe, idealne do miasta, ekonomiczne i bardzo wygodne,

  • osobowe w wersji luksusowej z segmentu D, a więc między innymi idealne do podróży biznesowych,

  • typu SUV, przestronne, bezpieczne i gwarantujące najwyższy komfort podróży,

  • dostawcze o bardzo dużej ładowności.

Nie musisz się obawiać o ich stan techniczny. To wyłącznie samochody z najnowszych roczników takich znanych marek jak Kia, Opel, Skoda czy FIAT. Gwarantujemy ich pełną gotowość do podróży. Auta są regularnie sprzątane i myte, przechodzą kompleksowe przeglądy techniczne, a do tego serwisujemy je w najlepszych warsztatach.

Udowadniamy, że wypożyczanie aut może być niedrogie nawet wtedy, gdy potrzebujesz pojazdu na bardzo krótki czas. U nas minimalny okres wynajmu to zaledwie 2 dni. Możesz jednak również bez problemu zdecydować się na umowę długoterminową i np. wykorzystywać samochód do prowadzenia własnego biznesu. My zajmujemy się serwisowaniem, przeglądami oraz ubezpieczeniami, natomiast Ty jedynie płacisz niską cenę za usługę, czyli wynajem. To świetna opcja np. przy prowadzeniu biznesu sezonowego. Korzystasz z auta tylko przez określony czas i nie musisz się martwić kosztami jego utrzymania wtedy, gdy nie osiągasz dochodów.

Już dziś odwiedź nasz oddział w Stargardzie, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza dostępnego na stronie internetowej. Warunki, jakie zaproponuje Ci wypożyczalnia samochodów Kolor Auto, na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Pojazdy możesz odbierać i zdawać o dowolnej porze dnia i nocy! Proponujemy również wynajem samochodu zastępczego, przy którym koszt usługi jest pokrywany z OC sprawcy wypadku bądź kolizji drogowej. Nie musisz się obawiać formalności, weźmiemy je na swoje barki!

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie zachodniopomorskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Stargardzie.

ul. Przedwiośnie 51

Wynajem Samochodów
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni