Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Syców

Nie trzeba posiadać auta na własność, żeby cieszyć się jego funkcjonalnością. Jak to możliwe? Wszystko dzięki takim wypożyczalniom jak nasza, z oddziałami nie tylko w największych miastach zachodniej Polski (Wrocław, Szczecin), ale również w mniejszych ośrodkach, jak Syców. Wystarczy telefon, wiadomość mail lub skorzystanie z wygodnego formularza, aby poznać cennik dotyczący konkretnego samochodu – jednego z ponad 200 tworzących flotę naszej firmy z kilkunastoletnim stażem na rynku. Wynajem aut może być krótko-, średnio- i długoterminowy.

Gwarantujemy komfort, bezpieczeństwo i elastyczne warunki wynajmu. Masz do dyspozycji wiele różnych samochodów czołowych marek motoryzacyjnych. Do codziennej jazdy miejskiej, polecamy auta z segmentu B i C. Skoda Fabia, Kia Rio czy Hyundai i30 są wygodnymi, komfortowo wyposażonymi pojazdami, które nie generują wysokich kosztów eksploatacji dzięki bardzo niskiemu spalaniu.

Na nieco dłuższe i bardziej zróżnicowane trasy, jaj i do intensywniejszej eksploatacji rekomendujemy modele z segmentu D (np. Opel Insignia, Toyota Avensis) czy SUV (np. Toyota RAV4, Kia Sportage). W naszej ofercie znajdują się także pojazdy idealne do przeprowadzki, transportu większej liczby pasażerów czy prowadzenia działalności gospodarczej, zaliczane do grup TO, TM czy TD.

Otrzymujesz auto gotowe do jazdy – zatankowane, ubezpieczone, po przeglądzie, w bogatej wersji wyposażeniowej. Nic, tylko jechać i cieszyć się komfortem wynikającym z podjęcia właściwej decyzji.

Pozytywna ocena naszych usług wynika także z ich doskonałej dostępności. Działamy nie tylko na lokalnym rynku, ale i w całej zachodniej Polsce. Wynajem jest możliwy między innymi w Sycowie, całym powiecie oleśnickim i okolicach Wrocławia.

Procedury są transparentne i bardzo sprawne. Cena jest uzależniona przede wszystkim od trzech aspektów – modelu samochodu, limitu kilometrów (lub jego braku) oraz okresu korzystania. Wypożyczalnia dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego zawierane są umowy na dzień, dwa czy kilkanaście lub kilkadziesiąt.

W Sycowie i okolicach auto może być przydatne w rozmaitych okolicznościach, na przykład przy planowaniu wakacji czy w związku z obowiązkami zawodowymi. Pamiętaj o możliwości zwrócenia się do nas po auto zastępcze, jeśli doszło do kolizji. Koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku, a my zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. W sytuacji, w której nie możesz korzystać z własnego pojazdu, masz prawo poruszać się komfortowym samochodem zastępczym od sprawdzonej firmy. Zadzwoń lub napisz, żeby poznać szczegóły.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Sycowie.

Wynajem Samochodów Syców
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 9 ocen

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni