Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Kłodzko

Turyści odkrywający jedyny w swoim rodzaju urok Dolnego Śląska, biznesmeni działający w zachodniej części kraju czy mieszkańcy, którzy potrzebują komfortowego samochodu na co dzień – to przykładowi klienci naszej wypożyczalni aut, którą prowadzimy między innymi w Kłodzku, przy ul. Dusznickiej 44.

Dysponujemy szeroką, bardzo nowoczesną flotą pojazdów i elastycznie dostosowujemy się do potrzeb kierowców, którzy są zainteresowani wynajmem krótko-, średnio- i długoterminowym. Wystarczy wiadomość e-mail, telefon lub wypełnienie formularza, aby uzyskać informacje na temat obowiązującego cennika.

27-tysięczne Kłodzko jest jednym z najbardziej charakterystycznych miast Dolnego Śląska i często gości turystów z całego kraju. Aby zwiedzić przyrodnicze oraz architektoniczne atrakcje Kotliny Kłodzkiej i okolic, warto mieć do dyspozycji niezawodny samochód. Dlatego z naszej wypożyczalni często korzystają turyści, którzy potrzebują auta jedynie na kilka czy kilkanaście dni.

Ofertę kierujemy także do okolicznych mieszkańców. Proponujemy auta zastępcze, których koszt pokrywany jest z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia drogowego. Wystarczy wypełnić przystępny formularz albo nawiązać kontakt telefoniczny lub mailowy, żeby cieszyć się wygodnym samochodem w odpowiedniej klasie i o dużej funkcjonalności.

Renomę budujemy od kilkunastu lat, świadcząc usługi na terenie całej zachodniej części Polski. Nie skupiamy się wyłącznie na dużych miastach, jak Wrocław, Szczecin, Gorzów Wielkopolski czy Lubin i działamy również mniejszych ośrodkach, w których profesjonalne wsparcie dla kierowców jest równie potrzebne. Istnieje możliwość wygodnej płatności online.

Zastanawiasz się, który samochód wybrać? Weź pod uwagę takie czynniki jak:

cena – w naszym przypadku spada wraz z wydłużaniem okresu wynajmu,

segment – inne potrzeby mają turyści niż rodziny z małymi dziećmi,

wyposażenie i parametry silnika – czynniki wpływające na komfort i ekonomię jazdy.

Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdują się auta należące do segmentów B, C, D, SUV, TM, TO czy TD. Stawiamy na sprawdzone, nowoczesne, bogato wyposażone modele czołowych producentów, jak Seat, Skoda, Kia, Opel, Toyota, Nissan, Hyundai, Citroen, Mercedes czy FIAT. Każdy pojazd jest klimatyzowany, ma na pokładzie poduszki powietrzne, jest po przeglądzie technicznym, a jego stan techniczny nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Zachęcamy do przejrzenia galerii, a także rezerwacji dogodnych terminów i godzin wynajmu. Wypożyczalnia Kolor Auto w Kłodzku działa po to, aby wszyscy kierowcy mieli wybór i dostęp do atrakcyjnych samochodów w korzystnej cenie.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Kłodzku.

ul. Dusznicka 44

Wynajem Samochodów Kłodzko
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni