Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Legnica

Zakup pojazdu nie zawsze jest dobrą, opłacalną opcją. Dlatego też wiele osób, zarówno prywatnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw z różnych branż, decyduje się na wynajem aut długoterminowy lub też krótkoterminowy. I właśnie tutaj pojawiamy się my, rent a car Kolor Auto z Legnicy. Nasza wypożyczalnia samochodów w tym mieście to miejsce, w którym każdy znajdzie pojazd, jaki odpowie na jego indywidualne potrzeby, a jednocześnie będzie dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie.

Proponujemy dużą flotę pojazdów takich marek, jak Hyundai, Ford, Nissan, Opel, Kia czy też Fiat w cenach, jakie na pewno pozytywnie zaskoczą. Podzieliliśmy naszą flotę pod względem wielkości samochodu, jego osiągów i przeznaczenia. Znajdziesz u nas zarówno pojazdy osobowe, jak i busy, limuzyny czy dostawcze. Co należy jednak w tym miejscu podkreślić, pracownicy naszej wypożyczalni aut w Legnicy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie pojazdy z floty były całkowicie bezpieczne – niezależnie od tego, w jakiej są kategorii. Dlatego właśnie zaufały nam już setki klientów w całym kraju!

Proponujemy wynajem samochodów zarówno na jeden dzień, jak i na bardzo długie okresy. Cena za dzień zmniejsza się dodatkowo w miarę wydłużania się okresu wypożyczenia auta. Właśnie dlatego jest to coraz częściej świetna opcja dla osób prywatnych poszukujących pojazdu na dłuższy lub krótszy wyjazd, a także dla przedsiębiorstw szukających alternatywy dla zakupu nowych samochodów. Pomagamy również osobom poszukującym pojazdu zastępczego po wypadku. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie internetowej, podając dane ubezpieczenia sprawcy wypadku lub też własnego Assistance i dane pojazdu, a nasz pracownik skontaktuje się z w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Z pomocą naszej wypożyczalni samochodów otrzymasz pojazd zastępczy w możliwie krótkim czasie.

Wynajmij auto w Legnicy

Chcesz wypożyczyć auto w Legnicy,  Oto nasze bestesellery

( 52 opinii )
4.4/5
Kia Ceed
( 30 opinii)
5/5
Kia Sportage
( 88 opinii )
4.6/5
Citroen Jumper

Co wyróżnia auta w naszej wypożyczalni samochodów z Legnicy? Można tutaj wymienić przede wszystkim kilka podstawowych cech, jak choćby:

są to pojazdy producentów znanych i cenionych na całym świecie, sprawdzone pod każdym kątem;

posiadają wszelkie niezbędne przeglądy, ich stan techniczny jest nienaganny;

są wygodne w prowadzeniu;

pojazdy są komfortowe dla pasażerów oraz szybkie, a jednocześnie całkowicie bezpieczne;

nasze auta są często czyszczone, dzięki czemu świetnie się prezentują w każdych warunkach.

Wiemy, jak ważny jest dobór odpowiedniego pojazdu, dlatego też pracownicy rent a car Kolor Auto w Legnicy podpowiedzą, jaki samochód najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom, dopasowując ofertę do wszelkiego typu wymagań. Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów w Legnicy to gwarancja wspaniałej obsługi od momentu zgłoszenia się po auto, aż po oddanie kluczyków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą z różnych grup w celu wyboru najodpowiedniejszego modelu pojazdu i do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Legnicy.

ul. Pątnowska 7

Wynajem Samochodów Legnica
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 8 ocen

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni