Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Bolesławiec

Na współczesnym rynku usług bardzo ceni się elastyczność, dlatego klienci nie tylko chętnie kupują, ale również wynajmują różne dobra. Skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni w Bolesławcu lub innym mieście zachodniej Polski wiąże się z wieloma korzyściami. Tu na pewno znajdziesz samochód, którego akurat potrzebujesz – do pracy, na wakacje czy do codziennego użytku. Budujemy renomę od kilkunastu lat i wciąż rozszerzamy flotę nowoczesnych aut.

Sama procedura wynajmu jest bardzo prosta. Na tej stronie internetowej możesz znaleźć:

  • formularz, w którym wskazujesz oddział firmy oraz datę i godzinę odbioru, oraz zwrotu,
  • numery kontaktowe i adres e-mail.

W dogodny dla siebie sposób poznajesz cenę konkretnego auta, zaznaczając, czy interesuje Cię opcja braku limitu kilometrów. Dysponujemy bardzo szerokim katalogiem nowocześnie wyposażonych, regularnie serwisowanych, komfortowych w użytkowaniu samochodów z różnych segmentów:

  • B (np. Seat Ibiza),
  • C (np. Kia Ceed),
  • D (np. Toyota Avensis),
  • SUV (np. Nissan Qashqai),
  • TO (Opel Vivaro),
  • TM (np. Mercedes Citan Long),
  • TD (Fiat Ducato Maxi).

Jak widzisz, wybór jest szeroki i obejmuje popularne, cenione modele renomowanych producentów z całego świata. Obliczenie ceny trwa zaledwie chwilę, podobnie jak załatwienie niezbędnych formalności. Odbierasz samochód gotowy do drogi niezależnie od tego, czy chodzi o weekendowe zwiedzanie okolic Bolesławca i całego Dolnego Śląska, daleki wyjazd, czy po prostu codzienne korzystanie w związku z wożeniem dzieci do przedszkola i robieniem zakupów.

Wynajmij auto w Bolesławcu

Chcesz wypożyczyć auto w Bolesławcu? Oto nasze bestesellery

( 52 opinii )
4.4/5
Kia Ceed
( 30 opinii)
5/5
Kia Sportage
( 88 opinii )
4.6/5
Citroen Jumper

Nasza wypożyczalnia znajduje się w dogodnej lokalizacji, przy ul. Dolne Młyny 29 w Bolesławcu. Ofertę kierujemy do osób mieszkających lub przebywających tymczasowo na terenie powiatu bolesławieckiego – w Nowogrodźcu, Gromadce, Osiecznicy, Warcie Bolesławieckiej czy pobliskich miejscowościach.

Działamy nie tylko jako wypożyczalnia – udostępniamy również samochody zastępcze, których koszty wynajmu pokrywane są z OC sprawcy stłuczki, kolizji lub wypadku. Na naszej stronie znajdziesz też formularz, który ułatwia szybki wynajem i załatwienie procedur z tym związanych. Jeśli potrzebujesz zastępczego pojazdu, możesz na nas liczyć. Nasi pracownicy czuwają nad wszystkimi formalnościami, a auta są przygotowane do krótszych i dalszych tras – ubezpieczone, po przeglądach, w pełni sprawne, bogato wyposażone.

Działamy na terenie całej zachodniej Polski i staramy się dopasować do potrzeb lokalnego rynku. Pełna satysfakcja klienta jest dla nas absolutnym priorytetem.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Bolesławcu.

ul. Dolne Młyny 29

Wynajem Samochodów
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni