Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Wynajem Samochodów Szczecin

Przylatujesz do Szczecina w celach biznesowych i chcesz wygodnie poruszać się po mieście lub okolicy? Organizujesz na własną rękę przeprowadzkę i potrzebujesz porządnego, pakownego samochodu dostawczego? Poszukujesz komfortowego i niezawodnego busa do przewozu swoich pracowników na miejsce pracy i z powrotem? A może brałeś udział w kolizji drogowej i chcesz skorzystać z auta zastępczego opłaconego z OC sprawcy? Zapraszamy w takim razie do skorzystania z naszej oferty.

Doświadczona wypożyczalnia samochodów Kolor Auto to miejsce, w którym każdy znajdzie pojazd dopasowanych do własnych potrzeb. Mamy miejskie auta osobowe, modele luksusowe idealne dla przedsiębiorców, jak i pakowne wozy dostawcze, które z powodzeniem wyruszą w daleką trasę. Proponujemy również wynajem długoterminowy busów na terenie Szczecina i okolic. Dzięki stałej opłacie miesięcznej możesz dokładnie planować swoje wydatki. Jest to szczególnie wygodne, jeśli prowadzisz firmę lub fundację. Usługę tę polecamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest cykliczny transport osobowy np. dowóz pracowników do miejsca pracy i z powrotem. U nas wynajem jest tani, wiąże się z minimum formalności, a czas jego trwania swobodnie dopasujesz do własnych potrzeb!

Nasza wypożyczalnia busów, osobówek i pojazdów dostawczych w Szczecinie działa w branży od lat. Dlatego klienci mogą liczyć na doświadczonych doradców, którzy przygotują ofertę idealnie dopasowaną do ich potrzeb. 

Obecnie nasza flota liczy ponad 200 samochodów z różnych segmentów i od wielu cenionych na rynku producentów. Jako wypożyczalnia aut osobowych i busów działamy w Szczecinie od lat.  Nasze samochody spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa i ekologii. Przeprowadzamy regularne naprawy, dzięki czemu klienci mają pewność, że wynajęty pojazd nie zawiedzie podczas użytkowania. Zdajemy sobie sprawę, że jest to szczególnie ważne przy wypożyczaniu wozów dostawczych i busów, które pokonują dziennie nawet setki kilometrów. W ich przypadku jakakolwiek awaria i postój mogłyby spowodować straty finansowe. Wynajmujemy auta z najnowszych roczników produkcji, doskonale utrzymane i w świetnym stanie technicznym. Poddajemy je regularnym przeglądom technicznym oraz wysyłamy na serwis w przypadku wykrycia nawet najdrobniejszej usterki.

Dzięki temu masz pewność, że wynajem dotyczy auta, które jest w pełni gotowe do nawet bardzo dalekiej trasy. Samochody podstawiamy z pełnym bakiem paliwa i perfekcyjnie wysprzątanie. Podróżowanie nimi to czysta przyjemność, jak i bezpieczeństwo gwarantowane nie tylko przez doskonały stan techniczny, ale także mnóstwo systemów elektronicznych, w które są wyposażone nasze wozy. To sprawia, że każdy przejazd busem i nie tylko jest niezwykle komfortowy.

Proponujemy wynajem aut w Szczecinie nawet bez limitu kilometrów. Szczegółowy cennik oferty możesz już teraz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Wypożyczalnia busów Kolor Auto kieruje swoje usługi nie tylko do przedsiębiorców, ale także osób prywatnych. Chcesz wyjechać wygodnym samochodem na weekend lub potrzebujesz przetransportować ciężkie rzeczy? Zgłoś się do nas – znajdziemy odpowiedni pojazd i zaproponujemy konkurencyjną cenę. Oferta firmy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się sam!

Zapraszamy również wszystkie osoby, których samochody brały udział w kolizji drogowej. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego z OC sprawcy, u nas dostaniesz je od ręki! Bierzemy na siebie ciężar załatwiania wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową. Dzięki temu nie musisz się niczym przejmować – po prostu korzystasz swobodnie z samochodu, płacąc jedynie za paliwo.

Przekonaj się już dziś, że wybór naszej wypożyczalni osobówek, busów i dostawczaków w Szczecinie to gwarancja taniego, wygodnego i bardzo bezpiecznego wynajmu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza dostępnego na stronie i sprawdź koszt usługi, a następnie zarezerwuj pojazd w dogodnym terminie.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie zachodniopomorskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Szczecinie to doskonały wybór dla każdej osoby poszukującej środka transportu.

FAQ

ul. Andrzeja Struga 42 (Outlet Park Szczecin)

Wynajem Samochodów
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

    Chcesz zamówić ekspresowo?

    lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni