Oddziały Kolor Auto

Jesteś tutaj

Szukasz bezpiecznego samochodu w zachodniej Polsce? Prowadzimy wypożyczalnię osobówek oraz busów. Dzięki temu, że działamy  w branży od wielu lat, udało nam się zdobyć zadowolonych klientów. Jeśli chcesz skorzystać z usług wynajmu aut, koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypożyczalnia aut

Własny samochód to wygodne rozwiązanie, które zapewnia swobodne podróżowanie według ustalonego przez siebie planu. Nie musisz już być zależny od transportu miejskiego. Nasza wypożyczalnia powstała po to, by każdy mógł być osobą mobilną bez konieczności ponoszenia wysokich opłat. Wynajem auta jest rozsądnym wyborem dla tych, którzy nie chcą tracić funduszy na zakup nowych czterech kółek.

Koszt nabycia pojazdu jest stosunkowo wysoki, nawet jeśli zdecydujesz się na model używany. Ubezpieczenie, regularne przeglądy i serwisowanie to tylko nieliczne obowiązki zmotoryzowanych, które generują regularne opłaty. Jeśli wynajmiesz auto w jednym z naszych oddziałów, zapłacisz tylko za tę usługę! Reszta wydatków nie będzie Cię obowiązywać.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Prowadzimy wypożyczalnię, która udostępnia różnego rodzaju pojazdy dostawcze oraz osobowe, w tym także przestronne i rodzinne SUV-y. Oferujemy najmem krótkoterminowy, który obejmuje wypożyczenie wszystkich rodzajów aut oraz busów do miesiąca. Jeśli zatem chcesz pojechać w podróż służbową lub na wakacje bezpiecznym samochodem, ta oferta jest dla Ciebie. Wszystkie, niezbędne formalności załatwiamy „od ręki” w każdym z naszych oddziałów.

Gdy interesuje Cię wynajem na dłuższy okres, prowadzimy także dzierżawę długoterminową, obejmującą półroczny, a nawet roczny abonament na dowolny pojazd z naszej oferty, zarówno osobowy, jak i dostawczy. Prowadzimy także wynajem busów przewozowych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby komfortowo podróżować własnym samochodem, jednak nie chcą lub w danym momencie nie mogą zakupić go na własność. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi usługami, jakie znajdują się w oddziałach firmy zlokalizowanych w całej Zachodniej Polsce.