Wynajem Samochodów Jelenia Góra

Jesteś tutaj

Proponujemy pojazdy, jakie znajdą zastosowanie zarówno u osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw z najróżniejszych branż. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Jeleniej Górze to miejsce, w którym każdy klient znajdzie model, jaki idealnie będzie odpowiadać na jego potrzeby, będzie niezwykle wygodny w prowadzeniu, szybki, komfortowy dla pasażerów, a jednocześnie całkowicie bezpieczny nawet w trudniejszych warunkach do jazdy. Dodatkowo wszystkie pojazdy dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wynajem samochodów

Czym wyróżnia się wypożyczalnia aut Kolor z Jeleniej Góry? Można wymienić przede wszystkim:

  • bogaty wybór samochodów znanych i cenionych marek, takich jak Hyundai, Ford, Nissan, Opel, Fiat czy Kia;
  • wiele różnych grup pojazdów osobowych, limuzyn, busów czy dostawczych, podzielonych pod kątem przeznaczenia oraz wielkości, dzięki czemu każdy znajdzie model idealny dla siebie;
  • profesjonalna kadra pracowników, która wspomoże każdego z klientów na każdym etapie wynajmu auta, doradzając model i przeprowadzając przez cały proces;
  • możliwość wypożyczenia samochodu na krótszy oraz dłuższy okres;
  • konkurencyjne ceny dostosowane do kategorii pojazdu;
  • koszt dzienny zmniejszający się wraz z wydłużaniem się okresu wynajmu samochodu;
  • wszystkie pojazdy w naszej flocie są w doskonałym stanie technicznym, posiadają niezbędne przeglądy, a jednocześnie są cały czas monitorowane przez pracowników Kolor Auto w Jeleniej Górze.

To tylko kilka przykładów na to, że wynajem aut w naszej firmie to same plusy. Dlatego właśnie zaufały nam już setki osób w całym kraju i jest ich coraz więcej.

Wynajem aut

Pomożemy w każdej sytuacji, również w razie wypadku samochodowego. W takich sytuacjach wystarczy wypełnić prosty formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, dzięki któremu możliwe jest wstępne przedstawienie zaistniałej sytuacji. W efekcie nasi pracownicy z oddziału w Jeleniej Górze skontaktują się z w celu ustalenia szczegółów wynajmu auta. Koszty pokryje ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub Assistance. Dzięki temu nawet pomimo wypadku, możliwe będzie sprawne przemieszczanie się do pracy czy na wakacje.

Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów najróżniejszego rodzaju, od pojazdów osobowych, przez dostawcze, busy czy nawet limuzyny, dzięki temu każdy znajdzie u nas coś idealnie dla siebie. Co warto zaznaczyć, w wielu sytuacjach wynajem aut, zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy okazuje się opcją o wiele korzystniejszą niż kupno nowego samochodu. Przede wszystkim, nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymany pojazd jest w pełni sprawny technicznie, a jednocześnie czysty i zadbany.

Dokładamy wszelkich starań, aby klienci wypożyczalni samochodów Kolor Auto z Jeleniej Góry zostali doskonale obsłużeni na każdym etapie współpracy z naszą firmą. Dzięki temu zdobyliśmy sobie już zaufanie setek osób w różnych miejscach w kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Jeleniej Górze.

Dane kontaktowe

telefony: +48 536 393 293

e-mail: kolorauto@gmail.com

Punkt Kolor Auto w Jeleniej Górze

ul.Obrońców Pokoju 26

Wynajem Samochodów Jelenia Góra
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 8 ocen