Wynajem Samochodów Szczecin

Jesteś tutaj

Przylatujesz do Szczecina w celach biznesowych i chcesz wygodnie poruszać się po mieście lub okolicy? Organizujesz na własną rękę przeprowadzkę i potrzebujesz porządnego, pakownego samochodu dostawczego? A może brałeś udział w kolizji drogowej i chcesz skorzystać z auta zastępczego opłaconego z OC sprawcy? Zapraszamy w takim razie do skorzystania z naszej oferty.

Doświadczona wypożyczalnia samochodów Kolor Auto to miejsce, w którym każdy znajdzie pojazd dopasowanych do własnych potrzeb. Mamy miejskie auta osobowe, modele luksusowe idealne dla przedsiębiorców, jak i pakowne wozy dostawcze. Proponujemy również wynajem długoterminowy busów na terenie Szczecina i okolic. Dzięki stałej opłacie miesięcznej możesz dokładnie planować swoje wydatki. Jest to szczególnie wygodne, jeśli prowadzisz firmę lub fundację. Usługę tę polecamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest cykliczny transport osobowy np. dowóz pracowników. U nas wynajem jest tani, wiąże się z minimum formalności, a czas jego trwania swobodnie dopasujesz do własnych potrzeb!

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Obecnie nasza flota liczy ponad 200 samochodów z różnych segmentów i od wielu cenionych na rynku producentów. Jako wypożyczalnia aut osobowych i busów działamy w Szczecinie od lat.  Nasze samochody spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa i ekologii. Wynajmujemy auta z najnowszych roczników produkcji, doskonale utrzymane i w świetnym stanie technicznym. Poddajemy je regularnym przeglądom technicznym oraz wysyłamy na serwis w przypadku wykrycia nawet najdrobniejszej usterki.

Dzięki temu masz pewność, że wynajem dotyczy auta, które jest w pełni gotowe do nawet bardzo dalekiej trasy. Samochody podstawiamy z pełnym bakiem paliwa i perfekcyjnie wysprzątanie. Podróżowanie nimi to czysta przyjemność, jak i bezpieczeństwo gwarantowane nie tylko przez doskonały stan techniczny, ale także mnóstwo systemów elektronicznych, w które są wyposażone nasze wozy.

Proponujemy wynajem aut w Szczecinie nawet bez limitu kilometrów. Szczegółowy cennik oferty możesz już teraz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Wypożyczalnia Kolor Auto kieruje swoje usługi nie tylko do przedsiębiorców, ale także osób prywatnych. Chcesz wyjechać wygodnym samochodem na weekend lub potrzebujesz przetransportować ciężkie rzeczy? Zgłoś się do nas – znajdziemy odpowiedni pojazd i zaproponujemy konkurencyjną cenę.

Wynajem aut zastępczych z OC sprawcy wypadku

Zapraszamy również wszystkie osoby, których samochody brały udział w kolizji drogowej. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego z OC sprawcy, u nas dostaniesz je od ręki! Bierzemy na siebie ciężar załatwiania wszystkich formalności z firmą ubezpieczeniową. Dzięki temu nie musisz się niczym przejmować – po prostu korzystasz swobodnie z samochodu, płacąc jedynie za paliwo.

Przekonaj się już dziś, że wybór naszej wypożyczalni to gwarancja taniego, wygodnego i bardzo bezpiecznego wynajmu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza dostępnego na stronie i sprawdź koszt usługi, a następnie zarezerwuj pojazd w dogodnym terminie.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie zachodniopomorskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto w Szczecinie.

Dane kontaktowe

telefony: +48 536 393 291

e-mail: kolorauto@gmail.com

Punkt Kolor Auto w Szczecinie

ul. Andrzeja Struga 42 (Outlet Park Szczecin)

Wynajem Samochodów Szczecin
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen