Wynajem Samochodów Wrocław ul. Kotlarska

Jesteś tutaj

Wizyta w interesach czy wakacyjna podróż to niejedyna okazja na wynajem auta. Jako wypożyczalnia samochodów z Wrocławia kierujemy ofertę do klientów z województwa dolnośląskiego, którzy są zainteresowani pojazdem dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Atrakcyjny cennik czy wygodne metody płatności są jednymi z wielu atutów podkreślanych przez osoby, które skorzystały z naszej oferty wygodnego wynajmu. Nasza firma prowadzi również liczne oddziały na zachodzie kraju.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Gwarantujemy możliwość wypożyczenia aut reprezentujących segment:

  • B (Seat Ibiza, Skoda Fabia, Kia Rio),
  • C (Opel Astra, Kia Ceed, Seat Leon),
  • D (Toyota Avensis, Kia Optima, Opel Insignia)
  • SUV (Kia Sportage, Nissan Qashqai, Hyundai Tucson),
  • TM (Citroen Berlingo Long, Opel Combo Long, Mercedes Citan Long),
  • TO (Opel Vivaro),
  • TD (Fiat Ducato Maxi).

Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i obejmuje samochody różnego rodzaju – do standardowej, miejskiej jazdy, dostosowane do częstych, dalekich tras czy dostawcze. Bogate wersje wyposażeniowe pozwalają cieszyć się wysokim komfortem w każdych warunkach, nawet przy bardzo długich podróżach.
Nawiąż z nami współpracę niezależnie od tego, czy poszukujesz krótko-, średnio-, czy długoterminowego wynajmu. Każdy z klientów kieruje się określonymi potrzebami, a zadaniem profesjonalnej wypożyczalni jest na nie odpowiedzieć. Dlatego cieszymy się, że ufa nam tak wiele osób mieszkających we Wrocławiu lub przebywających tu tymczasowo, na przykład na urlopie lub w delegacji.

Wynajem aut

Cennik zakłada opłatę za każdy dzień korzystania z samochodu. Im dłuższy okres wynajmu, tym atrakcyjniejsza stawka dzienna.

Działamy w całej zachodniej części Polski – od Szczecina do Kłodzka, a jeden z oddziałów znajduje się właśnie we Wrocławiu, przy ulicy Kotlarskiej 100 metrów od runku. Zachęcamy także do korzystania z aut zastępczych na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku lub kolizji. Dowiedz się więcej, kontaktując się z naszym specjalistycznym zespołem. Jeśli chcesz przejść przez szybką procedurę, po prostu wypełnij formularz dostępny w zakładce „auto zastępcze”.

Zachęcamy do skorzystania z opcji wygodnych płatności online. Polecamy naszą wypożyczalnię każdemu, kto potrzebuje we Wrocławiu lub okolicach niezawodnego samochodu. Bez względu na to, czy mowa o modelu osobowym, idealnym do realizacji codziennych potrzeb, czy większym SUV-ie lub nawet „dostawczaku”, możesz liczyć na naszą wyselekcjonowaną, sprawdzoną flotę.

Wynajem busów Wrocław

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem busów we Wrocławiu nasza firma dodała taką usługę do swojej oferty. Jest ona skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Z wynajmu busa można skorzystać w pakiecie okazjonalnym np. jednorazowym oraz długoterminowym. Ten ostatni wariant jest szczególnie atrakcyjny, gdy chcesz zapewnić wygodny transport dla:

  • pracowników dojeżdżających do Twojego przedsiębiorstwa,
  • uczniów uczestniczących w cyklicznych zajęciach pozaszkolnych np. na basenie,
  • osób stowarzyszonych w różnych organizacjach oraz fundacjach.

Zapewniamy nowoczesne pojazdy z komfortowym wyposażeniem i klimatyzacją w standardzie. Nasza wypożyczalnia aut obsługuje Wrocław i jego okolice. To, co nas wyróżnia na rynku, to wysoka jakość serwisu wspierającego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami opierała się na jasnych biznesowych zasadach. Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa, stąd warunki umowne dokładnie określają prawa i obowiązki obu stron. Poza tym decydując się na wynajem busa, możesz liczyć na kompleksową i przyjazną pomoc w każdych okolicznościach. Działamy w elastyczny sposób, dlatego jesteśmy w stanie przygotować ofertę dla każdego Klienta. Jeśli chcesz się o tym przekonać – skontaktuj się z wypożyczalnią busów i samochodów osobowych we Wrocławiu.

Prowadzimy wynajem samochodów w województwie dolnośląskim. Wypożyczalnia samochodów Kolor Auto we Wrocławiu.

Dane kontaktowe

telefony: +48 536 393 292

e-mail: kolorauto@gmail.com

Punkt Kolor Auto we Wrocławiu

ul. Kotlarska 11/5

Wynajem Samochodów Wrocław ul. Kotlarska
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 9 ocen