Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Hyundai Tucson

  1. Liczba drzwi: 5
  2. Ilość miejsc: 5
  3. Ilość poduszek powietrznych: 8
  4. Klimatyzacja

Description

Hyundai Tucson to nowoczesny i komfortowy SUV, który może pochwalić sie wieloma udogodnieniami dla kierowców i pasażerów.

Oto niektóre z nich:

  •  Dostępny z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in, co sprawia, ze oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów. Samochód zapewnia płynną i dynamiczną jazdę, a także niskie zużycie paliwa i emisję CO2.
  •  Wyposażony w wiele systemów, które ułatwiają jazdę i poprawiają bezpieczeństwo. Na przykład, ma system nawigacji satelitarnej, kamerę cofania, asystenta pasa ruchu, system ostrzegania o martwym polu, system hamowania awaryjnego, a to tylko niektóre z nich.
  •  Bogate wyposażenie, które ułatwia łączność i rozrywkę. Samochód ma 10.25-calowy ekran dotykowy z systemem multimedialnym, 12.3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, bezprzewodową ładowarkę do telefonu, panoramiczny dach i dwustrefową klimatyzację. Samochód ma też funkcję rozpoznawania głosu i usługę Bluelink® Connected Car Services, która pozwala kontrolować samochód za pomocą smartfona lub głosu

 

Hyundai Tucson to samochód, idealny na wypad całą rodziną. Nie czekaj i wypożycz go juz teraz.

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni