Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Toyota Proace City

  1. Liczba drzwi: 5
  2. Ilość miejsc: 2
  3. Ilość poduszek powietrznych: 4
  4. Klimatyzacja

Opis

Toyota Proace City to kompaktowy i funkcjonalny samochód dostawczy, który posiada unikalne dla swojej klasy cechy:

  •  Niewielkie rozmiary, które ułatwiają poruszanie się po mieście. Samochód ma długość 4,4 m lub 4,7 m (w zależności od wybranej wersji nadwozia) i szerokość 1,8 m. Mimo to, zapewnia dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów oraz pojemną przestrzeń ładunkową.
  •  Ładowność do 1000 kg Pojemność przestrzeni ładunkowej może wynosić od 3,3 m do 4,4 m. Samochód ma też opcjonalny system Smart Cargo, który umożliwia zwiększenie długości i pojemności przestrzeni ładunkowej poprzez składanie przedniego fotela pasażera i otwieranie włazu w przegrodzie.
  • Dostępna z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in. Samochód zapewnia płynną i dynamiczną jazdę, a także niskie zużycie paliwa i emisję CO2. Możesz wybrać opcję, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i stylu jazdy.
  •  Bogate wyposażenie, które ułatwia jazdę i poprawia komfort. Samochód ma 10-calowy ekran dotykowy z systemem multimedialnym, 12.3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, bezprzewodową ładowarkę do telefonu, panoramiczny dach i dwustrefową klimatyzacją.

Toyota Proace City to samochód, stworzony do dźwigania każdych ciężarów. Wypożycz go w naszej wypożyczalni i przekonaj się sam.

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni