Kolor Auto

Wrocław, Kotlarska 16/1

Gdzie wypożyczyć samochód w Szczecinie?

Spis treści

Wybierasz się do Szczecina na długi weekend, rodzinną wycieczkę, firmowe szkolenie lub w odwiedziny do znajomych i potrzebujesz na miejscu wygodnego środka transportu? A może Twoje auto uległo właśnie awarii i ma spędzić kilkanaście dni w serwisie, więc nie masz jak codziennie dojeżdżać do pracy? Zastanawiasz się, gdzie wypożyczyć samochód w Szczecinie? Przeczytaj nasz artykuł i skorzystaj ze sprawdzonej oferty wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego.

Wypożyczalnia aut w Szczecinie – jak wybrać?

Zależy Ci na przejrzystych warunkach i braku kruczków w umowie? Obawiasz się, że podczas zwrotu pojazdu zostaną naliczone dodatkowe opłaty, których w ogóle nie przewidywałeś? Nie korzystaj z ofert przypadkowych firm, o których tak naprawdę nic nie wiesz, tylko dlatego, że przyciągają promocyjnymi cenami. Postaw na sprawdzonego partnera.

Kolor Auto to wypożyczalnia aut ze Szczecina z bogatym doświadczeniem w branży i ustabilizowaną pozycją na rynku. Jesteśmy dużą firmą z oddziałami na terenie całej Polski. Z powodzeniem można odbierać i zwracać pojazd w dowolnej filii, co ułatwia logistyczne zaplanowanie podróży. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę z myślą o osobach indywidualnych oraz przedsiębiorstwach i instytucjach. Polecamy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem samochodów w przystępnych cenach.

Połączenie rozbudowanej floty (utrzymanej w doskonałym stanie technicznym i wizualnym) z brakiem limitu kilometrów oraz przejrzystymi zasadami współpracy gwarantują naszym klientom pełne bezpieczeństwo. Proponujemy auta na każdą kieszeń.

Są to pojazdy klasy:

  • A – małe modele miejskie, 
  • B – niewielkie z większym bagażnikiem, 
  • C – segment niższy-średni, 
  • D – rodzinne, idealne na długie trasy, 
  • SUV – crossovery doskonałe do jazdy po górach, leśnych ścieżkach i innych trudnych drogach – m.in. Hyundai Tucson i Nissan Qashqai. 

Krótkoterminowy wynajem samochodów 

Krótkoterminowy wynajem samochodów w Szczecinie to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Mogą skorzystać z niego osoby, które na co dzień poruszają się komunikacją publiczną, ale od czasu do czasu potrzebują wygodnego auta, aby szybciej i bardziej komfortowo dotrzeć do celu podróży.

Kolejną grupą docelową wypożyczalni są klienci, którzy planują wyjazd na rodzinne wakacje, wycieczki, weekendy połączone ze zwiedzaniem czy przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie, chrzty, jubileusze) w większym gronie i interesuje ich wynajem busa lub dużego samochodu osobowego z pojemnym bagażnikiem. Często są to posiadacze modeli miejskich czy niewielkich, zwrotnych pojazdów klasy B, które świetnie sprawdzają się do poruszania po zakorkowanych, miejskich ulicach. Jednak nie są to pojazdy na dłuższe trasy. Ich wnętrze nie zapewnia odpowiedniego komfortu kilku pasażerom oraz sprawia problemy przy pakowaniu walizek.

Z oferty wypożyczalni Kolor Auto korzystają również firmy, które potrzebują eleganckich samochodów dla swoich pracowników. Gdy wyjazdy na konferencje, szkolenia, sympozja, branżowe targi czy rozmowy handlowe zdarzają się w jednostce jedynie okazjonalnie, krótkoterminowy wynajem pojazdów jest idealnym rozwiązaniem. Osobówki o stylowych sylwetkach są wyposażone w nowoczesne systemy wspomagania jazdy, klimatyzację i inne dodatki. Są one nie tylko doskonałym środkiem transportu, ale także wizytówką Twojej marki.
Polecamy prestiżowe limuzyny, które mogą służyć np. do odbioru ważnych kontrahentów czy członków zarządu korporacji przylatujących na lotnisko w Szczecinie. Najem może ponadto zastąpić drogie taksówki, gdy do oddziału firmy przyjeżdżają w delegację menadżerowie czy pracownicy z placówek usytuowanych w innych miastach.

Długoterminowy wynajem samochodów

Nasza profesjonalna wypożyczalnia aut w Szczecinie to miejsce, gdzie atrakcyjną ofertę znajdą również przedsiębiorcy, którzy chcą na dłużej uzupełnić służbową flotę. Wynajem busów dostawczych jest korzystną opcją dla placówek handlowych i usługowych działających w wielu różnych branżach. Wypożyczenie może stać się alternatywą dla zakupu własnych pojazdów za pieniądze pożyczone z banku czy w ramach leasingu. Umowa taka nie wpływa na zdolność kredytową firmy, co jest szczególnie ważne dla jednostek planujących w najbliższej przyszłości większe inwestycje.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z wynajmu samochodów właśnie u nas? Dużym plusem są stałe, miesięczne opłaty, które łatwo rozplanować w budżecie prowadzonej działalności. W ramach podanej ceny zapewniamy nie tylko możliwość korzystania z wybranego pojazdu, ale także ubezpieczenia (polisy OC, AC, Assistance), auto zastępcze na wypadek awarii, regularne przeglądy, sezonową wymianę opon. To upraszcza procedurę zarządzania firmową flotą.

Wypożyczalnia busów w Szczecinie

Planujesz przeprowadzkę do nowego mieszkania i chcesz sprawnie przewieźć swój dobytek? A może kupujesz meble, ciężki sprzęt AGD (np. pralkę, lodówkę czy zmywarkę) i nie wiesz, jak go dowieźć do domu? Działamy także jako wypożyczalnia busów w Szczecinie. W naszej flocie znalazły się niezawodne modele cieszące się dużym zaufaniem polskich kierowców – m.in. Opel Vivaro oraz Fiat Ducato Maxi. Z oferty korzystają również firmy, które potrzebują ekonomicznego samochodu dostawczego – niezbędnego do przewozu większej ilości towaru.

Wynajem auta zastępczego

Twój prywatny lub służbowy samochód uległ wypadkowi, a jego naprawa zajmie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt dni? Na czas jego pobytu w serwisie możesz uzyskać auto zastępcze na koszt sprawcy zdarzenia. W naszej wypożyczalni obsługujemy klientów, którzy w wyniku kolizji chwilowo nie mają środka transportu. Dopełniamy w ich imieniu wszystkich formalności z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. To pozwala szybko i bezproblemowo otrzymać potrzebny pojazd na cały czas naprawy.

Wynajem samochodów w Szczecinie – zaufaj sprawdzonej firmie

Poznałeś argumenty, które przemawiają za wynajmem samochodów w wypożyczalni Kolor Auto w Szczecinie. Jesteśmy dużą i prężnie działającą firmą, która dostosowuje swoją ofertę do aktualnych realiów rynkowych. Zawsze trzymamy rękę na pulsie i dbamy o wysoki standard floty, uzupełniając ją o kolejne modele sprawdzonych marek. Poznaj szczegóły na naszej stronie i dobierz auto osobowe lub busa dopasowanego do swoich potrzeb.

Inne posty

536 393 291

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni

Chcesz zamówić ekspresowo?

536 393 291

lub wypełnij formularz a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni